Preskočiť na obsah
Sk
Eng

Zabudnuté heslo Registrovať na konferenciu

Staňte sa partnerom

V prípade záujmu o prezentáciu Vašej spoločnosti na konferencií MARVI je potrebné kontaktovať organizátorov konferencie (pozri menu Kontakt), prípadne mailom: partner@marvi.sk

Sú k dispozícií nasledovné formy spolupráce:

Prezentačný stánok
Určené pre hlavných sponzorov konferencie. V cene je priestor pre prezentáciu spoločnosti vo foyer konferenčnej miestnosti, vystúpenie zástupcu spoločnosti s príspevkom v rozsahu 15 - 20 minút, stránka s reklamou vo formáte A5 v zborníku, distribúcia reklamných materiálov účastníkom a umiestnenie loga spoločnosti na webovej stránke konferencie. 

Prezentácia
V cene je zahrnutý priestor pre prezentáciu spoločnosti vo foyer konferenčnej miestnosti alebo prezentačný panel, vystúpenie zástupcu spoločnosti s príspevkom v rozsahu 15 - 20 minút, umiestnenie loga spoločnosti na webovej stránke konferencie.
 
Poster
Prezentácia spoločnosti vo forme posteru. Umiestnenie loga spoločnosti na webovej stránke konferencie. 

Reklamný leták v zborníku
Reklamný leták vytlačený v zborníku vo formáte A5, ktorý dostane každý účastník konferencie. Umiestnenie loga spoločnosti na webovej stránke konferencie. 

Reklamné materiály pre účastníkov
V cene sú zahrnuté reklamné materiály spoločnosti, ktoré budú distribuované každému účastníkovi konferencie v konferenčných materiáloch a umiestnenie loga spoločnosti na webovej stránke konferencie.

Ak máte záujem aj o inú formu spolupráce, neváhajte nás kontaktovať. Môže ísť napríklad o tieto formy:

 

Fakulta prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov
Maurit, s.r.o.
© Copyright 2008 MARVI. All Rights Reserved